portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Osiedle Leszczynowe - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Leszczynowe - sprawy osiedlowe » Forum » Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
WENA 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Pią Maj 28, 2004 12:27
Posty: 464
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 23:34    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

monia-monia napisał:
nowy administrator obiecal obnizki czynszu i lada moment to nastapi

Właśnie czekam od kilku dni na odpowiedz od administratora i "pokażę" tą "obniżkę"
monia-monia napisał:
karte do glosowania chyba juz dostales prawda

kartę do głosowania dostają Ci którzy nie byli na zebraniu, ja na zebraniu byłem i głosowałem (składałem podpisy)
monia-monia napisał:
a ze ty jako jedyny jestes stratny

Ja stratny? ależ nie, ja zyskałem na zmianie ok 6 zł, no i nie wspomnę że "zyskałem" brud na klatce.
monia-monia napisał:
Aaaa i na twoim miejscu siedzialabym cicho jak mysz w kosciele, bo jak zarzad napisze na forum inne ciekawostki ktore mialy miejsce ....

I to jest właśnie to co potrafisz robić najlepiej czyli poprzez niedopowiedzenia, aluzje pomawiać, kłamać - ciekawe co z tego masz? jakiś układzik? podziel się z tym z innymi mieszkańcami.
monia-monia napisał:
pod twoje "straty" zostala zalozona polisa z wsteczna data

A tym stwierdzeniem to przesadziłaś i gwarantuję ci, że będziesz musiała to udowodnić albo poniesiesz konsekwencje tego publicznie rzuconego kłamstwa.
monia-monia 
   

Bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Nie Mar 25, 2012 12:13
Posty: 31
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 23:43    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

Nie sugeruj na forum ze mam jakiekolwiek uklady, bo i ty bedziesz musial to udowodnic Kwasny

Ja sie ciesze ze bede placic nizszy czynsz i mamy przejrzystosc odnosnie dzialan administratora.


Ostatnio zmieniony przez monia-monia dnia Fri Mar 16, 2018 18:10, liczba edycji: 1
WENA 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Pią Maj 28, 2004 12:27
Posty: 464
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 0:27    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

monia-monia napisał:
i prawdopodobnie pod twoje "straty" zostala zalozona polisa z wsteczna data

Kłamiesz, oszukujesz w celu osiągnięcia korzyści i mam nadzieję że podasz mnie za to stwierdzenie do sądu.

A dla osób które czytają to forum załączam dowody Twojego kłamstwa.

Szkoda w moim mieszkaniu wystąpiła w dniach 18-22.07.2017 (22.07 było nad Gdańskiem "oberwanie chmury") w załączniku wyciąg z protokołu przekazania dokumentacji przez BON Bernecka dla PRIMER daty zawarcia umów ubezpieczenia podkreśliłem czerwona kreską.



umowy ubezpieczenia zawarte w 2017 r..jpg

umowy ubezpieczenia zawarte w 2017 r..jpg



_________________
Pełen nadziei i zrozumienia dla słabości własnych i innych
Brajanusz 
   

Bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Czw Paź 12, 2017 18:24
Posty: 36
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 7:04    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

WENA napisał:
A tym stwierdzeniem to przesadziłaś i gwarantuję ci, że będziesz musiała to udowodnić albo poniesiesz konsekwencje tego publicznie rzuconego kłamstwa.


Ponawiam prośbę o zdjęcia tej szkody, masz szansę też pokazać że szkoda na 6000zł to duże zniszczenia w mieszkaniu.
monia-monia 
   

Bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Nie Mar 25, 2012 12:13
Posty: 31
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 18:34    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

Cytat:
monia-monia napisał:
pod twoje "straty" zostala zalozona polisa z wsteczna data

A tym stwierdzeniem to przesadziłaś i gwarantuję ci, że będziesz musiała to udowodnić albo poniesiesz konsekwencje tego publicznie rzuconego kłamstwa.


byc moze sie myle, na zebraniu nie bylam wiec wiem to od sob trzecich. pokaz jeszcze zdjecia to moze uwierze
WENA 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Pią Maj 28, 2004 12:27
Posty: 464
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 19:24    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

monia-monia napisał:
pokaz jeszcze zdjecia

zgodnie z życzeniem pokazuje Chytry



bez nazwy.jpg

bez nazwy.jpg



_________________
Pełen nadziei i zrozumienia dla słabości własnych i innych
Janek30 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Sty 06, 2014 15:40
Posty: 26
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 18:33    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

Piekne zdjecie wody widze troche wtym sloiczku moze to jakis kotek naplakal do tego sloika, bo mogloby zalac caly pion czy dalo sie uratowac mieszkania ponizej.
Janek30 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Sty 06, 2014 15:40
Posty: 26
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 18:45    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

Kazdy dostal do skrzynki karte do glosowania w celu wprowadzenia nizszych stawek oplat i narazie tylko okolo30% wspolnoty podpisalo i wrzucilo do skrzynki administratora a obnizki zadaja wszyscy czy to jest tak ciezko podpisac no chyba ze chcemy podwyzki.
WENA 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Pią Maj 28, 2004 12:27
Posty: 464
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Mar 21, 2018 11:50    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

WENA napisał:
Po otrzymaniu informacji od obecnego administratora UDOWODNIĘ te manipulacje oparte na obietnicach

Nowy administrator złożył obietnice, które potwierdził w "tymczasowym planie gospodarczym", iż nie będzie pobierał opłaty za piwnice. Jako dodatkowy dowód potwierdzający to zobowiązanie załączam fragment pisma jakie skierował do mnie, za pośrednictwem Primer, Radca Prawny "obsługujący" naszego administratora.

Dla zainteresowanych (posiadaczy piwnic) opłata za administrowanie piwnicą nie została "zniesiona" ale WZROSŁA w stosunku do opłaty pobieranej przez poprzedniego zarządcę (BON Bernecka). Obecny administrator pobiera za administrowanie piwnicami 0,50 zł/m2 (miało nie być opłaty) poprzedni 0,35 zł/m2

Na razie nie jestem w stanie odnieść się do różnicy w powierzchni użytkowej naszej wspólnoty czyli podanej w Planie Gospodarczym tj. 4793,24 m2 a wykazanej w mailu tj. 4797,89 m2 czekam na informacje od administratora gdzie zginęły 4,65 m2 powierzchni Wspólnoty Mieszkaniowej Leszczyna 2



powierzchnia piwnic.jpg

powierzchnia piwnic.jpg





piwnica .jpg

piwnica .jpg





opłata za piwnice.png

opłata za piwnice.png



_________________
Pełen nadziei i zrozumienia dla słabości własnych i innych
WENA 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Pią Maj 28, 2004 12:27
Posty: 464
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 9:04    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

monia-monia napisał:
Aaaa i na twoim miejscu siedzialabym cicho jak mysz w kosciele, bo jak zarzad napisze na forum inne ciekawostki ktore mialy miejsce ....

monia-monia napisał:
Reszty nie bede pisac, bo tym zajmuje sie juz pewnie zarzad i prawnicy


Kłamiesz, oszukujesz i manipulujesz a na dowód tego załączam pismo jakie otrzymałem z Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej Leszczyna 2..
To już "n-ty", udowodniony przykład Twoich manipulacji – co Ty z tego masz?



Bez tytułu.jpg

Bez tytułu.jpg



_________________
Pełen nadziei i zrozumienia dla słabości własnych i innych
TheGirl 
   

Zaglądajacy


Wiek: 102
Dołączył: Pon Sty 23, 2017 17:16
Posty: 21
Skąd: Gdańsk Jasień

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 17:26    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

Panie Wena,

ma Pan racje, oplaty za piwnice powinny byc zniesione. Zarzad WM L2 napisze jeszcze dzisiaj do administratora o wyjasnienie tej sprawy.
WENA 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Pią Maj 28, 2004 12:27
Posty: 464
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 23:27    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

TheGirl napisał:
ma Pan racje, oplaty za piwnice powinny byc zniesione

Z uwagi na powyższe uchwała dotycząca Planu Gospodarczego na 2018 r. w treści przedstawionej na zebraniu WM Leszczyna 2 winna zostać odrzucona (tak właśnie głosowałem)
oskosk 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 20:04
Posty: 14
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 6:12    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

Zamiast szukać sensacji w internetach, zadzwoniłem do administratora.
Opłata z administrowanie piwnicą pod ich administracją była, jest i BĘDZIE wynosić 0zł/m2.
Wynika to z treści uchwały będącej załącznikiem do planu gospodarczego.

Nie wierzcie we wszystko co piszą ludzie w internecie. Warto sprawdzić to u administratora. Podawanie innych informacji pachnie manipulacją.....


Miłego dnia!
Janek30 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Sty 06, 2014 15:40
Posty: 26
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 9:46    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

Na ostatnim zebraniu zostaly podjete uchwaly w celu obnizenia niektorych stawek w oplatach, ale zeby administrator mogl ich wprowadzic musi byc 50% +1 glos za tym i co?Jest prawie 2miesiace po zebraniu i mieszkancy nie maja czasu zeby zaglosowac i wrzucic swoj glos do tych skrzynek czy to taki wielki wysilek.Napewno wiekszosc jest zatym zeby mniej placic,po to zmienialismy administratora.Na tym forum mozna zauwazyc ,a bardzo jest aktywny pan wena zwolennik poprzedniej pani administrator ktory chyba niemoze sie pogodzic ze zmiana.Panie Wena nic i nikt nie stoi na przeszkodzie aby zmienil pan wspolnote i przeniosl sie do poprzedniego administratora gdzie byly'' niskie oplaty,czysciutko,pieknie odsniezone chodniki zielen jak palmiarni,wybrane najlepsze i najtansze firmy sprzatajace ubezpieczeniowe itd.Jesli byl pan na zebraniu prosze moze pan napisze jakie oplaty chce obnizyc obecna administracja i o ile to jest wazne ,nie przypominam sobie zeby poprzedni obnizyl jakies oplaty zawsze byly tylko podwyzki.
WENA 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Pią Maj 28, 2004 12:27
Posty: 464
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 10:27    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

oskosk napisał:
Nie wierzcie we wszystko co piszą ludzie w internecie. Warto sprawdzić to u administratora. Podawanie innych informacji pachnie manipulacją....


Znowu zostałem zawstydzony przez sąsiada ale jako „osobnik pachnący manipulacją” pozwolę sobie na dalszą manipulację w myśl hasła przewodniego przeprowadzonej zmiany zarządzania WM leszczyna 2 czyli „będzie na pewno taniej i lepiej”:

oskosk napisał:
Wynika to z treści uchwały będącej załącznikiem do planu gospodarczego.

Z przykrością muszę stwierdzić, że administrator, który przygotował zebranie WM Leszczyna 2 nie raczył przygotować projektów uchwał. W Planie Gospodarczym „zatwierdzonym” (chyba, bo jak wynika z pism na klatkach schodowych jest z tym problem) przez WM Leszczyna 2 – bez mojego udziału złożyłem głoś przeciw uchwaleniu TAKIEGO Planu Gospodarczego – wskazane jest to, co widnieje na załączniku w moim poprzednim poście czyli powierzchnia 4973,24 razy stawka administrowania czyli 0,50 zł co daje kwotę uwidocznioną 28759,44 – na zebraniu wspólnoty przygotowanym przez administratora NIE BYŁO INNYCH DOKUMENTÓW czyli PROJEKTÓW UCHWAŁ.

Poczuwając się do obowiązku „zawalczenia” o prawa osób, które posiadają komórki lokatorskie (ja takowej nie posiadam) wysłałem zapytania do administratora o powierzchnie ogólną i powierzchnię komórek aby sprawdzić czy nie zaszła pomyłka. Po zsumowaniu powierzchni stwierdziłem że NIC SIĘ NIE ZGADZA bo:
• administrator w Planie Gospodarczym wykazuje powierzchnię ogółem - 4973,24
• administrator w zestawieniu powierzchni w mailu wykazuje powierzchnię ogółem 4797,89
Zaintrygowany (zdziwiony) wysłałem maila do administratora z prośbą o wyjaśnienie różnicy 4,65 m2 DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE OTRZYMAŁEM ODPOWIEDZI.

Z uwagi na fakt braku czasu przez administratora na odpisywanie na moje prośby, wysłałem maila do Zarządu naszej WM (w załączeniu) w którym Zarząd wyjaśnia że pomyłki administratora spowodowały wprowadzenie w błąd mieszkańców.

Moja opinia – odpowiedź, została wyrażona w mailu który załączam.

Z przykrością muszę stwierdzić że administrator który przygotował zebranie WM Leszczyna 2 nie raczył przygotować projektów uchwał – na zebraniu na którym byłem, poza Planem Gospodarczym który w trakcie zebrania okazał się błędny.

Janek30 napisał:
Jesli byl pan na zebraniu prosze moze pan napisze jakie oplaty chce obnizyc obecna administracja i o ile to jest wazne ,nie przypominam sobie zeby poprzedni obnizyl jakies oplaty zawsze byly tylko podwyzki

Byłem na zebraniu i nie było mowy o obniżeniu jakiejkolwiek opłaty ze strony administratora. Mniejsze wynagrodzenie pobierane przez administratora/zarządcę (było 0,65 jest teraz 0,50) zł to efekt zmiany sposobu zarządzania WM Leszczyna 2, poprzednia firma była zarządcą i administratorem czyli min. ponosiła odpowiedzialność prawna za podejmowane decyzje. Administrator nie odpowiada za to (odpowiada Zarząd WM).
Podwyżki były są i będą bo na cenę wody, prądu, ogrzewania i wzrostu cen usług wynikających ze wzrostu wynagrodzeń pracowników i inflacji nawet promowany administrator nie ma wpływu.

Reasumując w okresie 8 miesięcy nowy administrator za zgoda nowego Zarządu uraczył nas:
1. Stworzeniem nowego bytu prawnego „Tymczasowy Plan Gospodarczy”, który zmienił zatwierdzony w 2017 r. Plan Gospodarczy WM Leszczyna 2 (działanie bezprawne)
2. Uchyleniem uchwały WM Leszczyna 2 w sprawie wykorzystania funduszu remontowego odrębnie przez poszczególne budynki WM Leszczyna 2 – uchwała nie była zaskarżoną i jako taka MUSI być realizowana – gdyby administrator miał kompetencje, to zasugerowałby Zarządowi aby przedłożyć na zebraniu WM nową uchwałę, która „znosi” zatwierdzona uchwałę (działanie bezprawne) – ale o tym DFECYDUJE Wspólnota Mieszkaniowa a nie administrator czy tez Zarząd.
3. Pomylił się w Sprawozdaniu Finansowym za 2017 które przedstawił na zebranie WM Leszczyna 2 – „zapomniał” o koszcie jaki wystąpił w 2017 r. tytułem „przegląd roczny nasad hybrydowych i wymiana centrali wentylacji hybrydowej” w kwocie 9156,24
4. Pomylił się w Planie Gospodarczym na 2018 r wskazując powierzchnię łączną WM Leszczyna 2 4973,24 a jest 4797,89 tym samym zgubił gdzież 4,65 m2 powierzchni.
5. Pomylił się w Planie Gospodarczym na 2018 r wskazując swoje wynagrodzenie tj. zawyżając je o kwotę 506,22 zł

A co najgorsze administrator, poprzez brak kompetencji w zarządzaniu, podpowiada Zarządowi naszej WM, coś co jest niezgodne z prawem czyli nierealizowanie uchwał podjętych przez WM.



19 marca 2018.png

19 marca 2018.png





21 marca 2018.png

21 marca 2018.png





27 marca 2018.png

27 marca 2018.png



_________________
Pełen nadziei i zrozumienia dla słabości własnych i innych
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama