portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Osiedle Leszczynowe - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Leszczynowe - sprawy osiedlowe » Forum » Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
forfiter 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pon Wrz 06, 2010 0:52
Posty: 233
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 23:07    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

OK, a co z opłatą za miejsce postojowe ? Nie było a jest.
Za co ta opłata ?
Brajanusz 
   

Bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Czw Paź 12, 2017 18:24
Posty: 36
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 23:41    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

forfiter napisał:
OK, a co z opłatą za miejsce postojowe ? Nie było a jest.
Za co ta opłata ?


Napisz maila z prośbą o wyjaśnienie do tego Primera, z doświadczenia wiem, że różnie opłaty teraz się inaczej nazywają tzn. zgodnie z prawem. A BON prowadził kreatywną księgowość np. przelanie 50.000pln z konta wspólnoty na prywatną lokatę nazywało się troską i interesy WM, a co śmieszniejsze są obrońcy tego zabiegu, jako działania na korzyść WM Very Happy
WENA 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Pią Maj 28, 2004 12:27
Posty: 464
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 16:01    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

Gonsior napisał:
wszędzie dookoła pomówienia i oszczerstwa, tylko pan Wena krystaliczny

Jak widzę trzeba sąsiadowi wykładać "kawę na ławę":
1) "pomówienia i oszczerstwa" to min. oskarżanie byłego zarządce o działania niezgodne z prawem np przywłaszczenie kwoty 50 tyś z funduszu remontowego wspólnot Leszczyna I i Leszczyna II - FAKTY: uruchomienie przez Zarządcę, zgodnie z obowiązującym prawem lokat terminowych na swoim rachunku (bank PKO BO - następca banku NORDEA, traktuje WM jako tzw. "ułomne osoby prawne") w kwocie 50 tyś zł, dzięki czemu wspólnoty pozyskały kwotę (odsetki od lokat) w wysokości 1815,02 zł za okres styczeń 2017 wrzesień 2017.
2) "pomówienia i oszczerstwa" to min. rozpowszechnianie informacji o "przywłaszczeniu" środków z funduszu remontowego przez byłego zarządcę, pomimo wiedzy iż prokuratura w całości odrzuciła wniosek jednej z mieszkanek pani P. uznając jej zarzuty w tej własnie kwestii za całkowicie BEZPODSTAWNE.
Gonsior napisał:
tylko pan Wena krystaliczny.

a co do tego mam ja? a może ma sąsiad jakieś informacje na mój temat z którymi sąsiad chciałby się podzielić - słucham? Jeżeli nie to wypraszam sobie tego typu insynuacje.
Gonsior napisał:
Nikogo nie trzeba było nakłaniać.

Ciekawy wniosek w kontekście kilkudziesięciu pełnomocnictw na zebraniu WM w czerwcu i stwierdzenia sąsiadki "angolka" w poście jaki ma obecnie stosunek to zmian!
Gonsior napisał:
Osobiście panu też proponowałem, a pan się nie zgodził, mógł mieć pan realny wpływ na to co się dzieje.

Tak, proponowano mi pracę w Zarządzie WM i odmówiłem – dlaczego?, bo przewidywałem to jak będzie „działał” zarząd, który tworzą po części osoby które oskarżały zarządcę o różne czyny zmanipulowane „podpowiedziami” jakie generował ten ktoś, kto był zainteresowany przejęciem zarządzaniem wspólnotą – obecny zarząd nie zarządza i pozwala na działanie administratora, który odmawia realizacji uchwał WM które MUSZĄ być realizowane.
Gonsior napisał:
Ale lepiej zza klawiatury siać ferment..

Nie to nie jest sianie fermentu tylko UŚWIADAMIANIE manipulacji jakie wystąpiły. Po otrzymaniu informacji od obecnego administratora UDOWODNIĘ te manipulacje oparte na obietnicach i nieznajomości zasad zarządzania wspólnota czyli prawa.
monia-monia 
   

Bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Nie Mar 25, 2012 12:13
Posty: 31
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 19:58    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

Wena, zastanawiam sie skad tak dobrze znasz wszystkie szczegoly poczynan Krysi ? Surprised widac jestescie ze soba bardzo blisko ..
forfiter 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pon Wrz 06, 2010 0:52
Posty: 233
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 23:00    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

Brajanusz napisał:
forfiter napisał:
OK, a co z opłatą za miejsce postojowe ? Nie było a jest.
Za co ta opłata ?


Napisz maila z prośbą o wyjaśnienie do tego Primera, z doświadczenia wiem, że różnie opłaty teraz się inaczej nazywają tzn. zgodnie z prawem. A BON prowadził kreatywną księgowość np. przelanie 50.000pln z konta wspólnoty na prywatną lokatę nazywało się troską i interesy WM, a co śmieszniejsze są obrońcy tego zabiegu, jako działania na korzyść WM Very Happy

Pewnie. Myślałem, że sprawa była poruszona na zabraniu i ktoś mi tutaj odpowie. Smile
WENA 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Pią Maj 28, 2004 12:27
Posty: 464
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 9:04    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

monia-monia napisał:
Wena, zastanawiam sie skad tak dobrze znasz wszystkie szczegoly poczynan Krysi ?

To bardzo proste, wystarczy mieć wiedzę - jako właściciel lokalu mam prawo zgodnie z art. 27 współdziałać w zarządzie nieruchomością wspólną a zgodnie z art. 29 ust 3 mam prawo kontroli działalności zarządu.
Z tych dwóch artykułów ustawy o własności lokali wynika, iż MUSZE otrzymać WSZYSTKIE INFORMACJE dotyczące WM, tak od Zarządcy (BON Krystyna Bernecka), jak i od obecnego Zarządu Wspólnoty oraz Administratora.
W przypadku BON K. Bernecka albo dzwonię na numer telefonu 58 760 51 00 albo jak chcę otrzymać materiały wysyłam maila na adres: biuro@bernecka.pl
W przypadku naszego Zarządu to wysyłam maila na adres leszczyna2@o2.pl
W przypadku Zarządzanie Nieruchomościami „PRIMER” albo dzwonię na nr tel. 503 588 121 albo wysyłam maila na adres: biuro@primer.gda.pl
Dla chcącego nic trudnego.

A swoja droga to nie wiedziałem "monia-monia", że jesteś tak blisko z Panią Krystyna Bernecką - tzn że jesteś na "Ty". Dla mnie to cały czas Pani Krystyna Bernecka.

_________________
Pełen nadziei i zrozumienia dla słabości własnych i innych
Brajanusz 
   

Bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Czw Paź 12, 2017 18:24
Posty: 36
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Mar 14, 2018 20:54    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

WENA napisał:

Gonsior napisał:
Nikogo nie trzeba było nakłaniać.

Ciekawy wniosek w kontekście kilkudziesięciu pełnomocnictw na zebraniu WM w czerwcu i stwierdzenia sąsiadki "angolka" w poście jaki ma obecnie stosunek to zmian!


wiele razy obiecywałem sobie, że nie wejdę już na to forum, aby nie czytać tych bzdur pisanych przez natchnionego Weną, ale no nie mogę, po prostu siła wyższa. Wchodzę no i co czytam? Takiego bełkota > no i co jedna "angolka" jest dla ciebie opiniotwórcza?

czekaj, czekaj, zbieram myśli...
A no zapomniałem, przecież to "głos rozsądku", bliżej ku chwale wielkiej Mocodawczyni, Wielmożnej Pani Krysi, przy okazji kajam się i całuję stópki.


Ostatnio zmieniony przez Brajanusz dnia Wed Mar 14, 2018 21:43, liczba edycji: 1
Brajanusz 
   

Bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Czw Paź 12, 2017 18:24
Posty: 36
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Mar 14, 2018 21:08    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

WENA napisał:
Dla mnie to cały czas Pani Krystyna Bernecka.


Jest takie powiedzenie "uderz w stół a nożyce same się odezwą" idealnie pasuje do tej sytuacji. Każdy psycholog potwierdzi, że takie publiczne zaprzeczenie, wykorzystując taką okazję, aby to zamanifestować (nikt przecież w wątku do którego odwołuje się natchniony Weną, nie wspomina o tym, że jest z Krysią po imieniu)
No ale, aby zakłamać, że jednak tak nie jest, to Mr WENA krzyczy do tłumu:
"Dla mnie to cały czas Pani Krystyna Bernecka" (Pracujemy razem od kilkunastu lat, ochraniam dla niej wiele obiektów, ale nadal to daleka nieznajoma. No i oczywiście nie mam jej nic do zarzucenia. Przez pięć lat gdy była w Zarządzie WM L2 nie miałem, ani jednej uwagi! Kobieta ideał, podobno, bo ja jej nie znam... wcale a wcale)

Powtarzaj to częściej, a tak jak prawił twój ulubieniec Goebbels, w końcu tłum łyknie Wink
Brajanusz 
   

Bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Czw Paź 12, 2017 18:24
Posty: 36
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Mar 14, 2018 23:38    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

WENA napisał:

Gonsior napisał:
tylko pan Wena krystaliczny.

a co do tego mam ja? a może ma sąsiad jakieś informacje na mój temat z którymi sąsiad chciałby się podzielić - słucham? Jeżeli nie to wypraszam sobie tego typu insynuacje.


pokaż zdjęcia z rzekomego zalania mieszkania, za które z polisy zgarnąłeś 6000pln
WENA 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Pią Maj 28, 2004 12:27
Posty: 464
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 12:51    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

Brajanusz napisał:
..

Wiele razy sobie obiecywałem, że nie będę osobnikom twojego pokroju odpisywał ale zrobię jeden i ostatni wyjątek i zadedykuje tobie, wiersz poety Juliana Tuwima pt. "Na pewnego endeka (brajanusza) co na mnie szczeka"

Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet "Pies cię je b ał",
bo to mezalians byłby dla psa.

Julian Tuwim
monia-monia 
   

Bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Nie Mar 25, 2012 12:13
Posty: 31
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 19:35    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

Brajanusz napisał:
WENA napisał:

Gonsior napisał:
tylko pan Wena krystaliczny.

a co do tego mam ja? a może ma sąsiad jakieś informacje na mój temat z którymi sąsiad chciałby się podzielić - słucham? Jeżeli nie to wypraszam sobie tego typu insynuacje.


pokaż zdjęcia z rzekomego zalania mieszkania, za które z polisy zgarnąłeś 6000pln


Heja,

tez slyszalm o tym, ze wena dostal z polisy WM L2 (ktora zalozyla w w dziwny sposob bo z data wsteczna Shocked pani B. ) jakies niebotycznie wysokie odszkodowanie. Z tego co slyszalam, ze zdjec ktore dostal zarzad wynikalo ze byla to mala plama od wody na suficie. Co wiecej stalo sie to tuz po tym jak WM L2 odwolala na zabraniu pania B ( a jeszcze przed jej odejsciem). Czy ktos cos wie na ten temat ? Moze zarzad i wspolnota Leszczyna 2 powinna zajac sie tym nieco dokladniej ? Szok Z drugiej strony jesli teza ta by sie potwierdzila to teraz wszystko jasne dlaczego wena taki broni kryski..
Brajanusz 
   

Bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Czw Paź 12, 2017 18:24
Posty: 36
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 20:05    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

WENA napisał:
Jak widzę trzeba sąsiadowi wykładać "kawę na ławę":
1) "pomówienia i oszczerstwa" to min. oskarżanie byłego zarządce o działania niezgodne z prawem np przywłaszczenie kwoty 50 tyś z funduszu remontowego wspólnot Leszczyna I i Leszczyna II - FAKTY: uruchomienie przez Zarządcę, zgodnie z obowiązującym prawem lokat terminowych na swoim rachunku (bank PKO BO - następca banku NORDEA, traktuje WM jako tzw. "ułomne osoby prawne") w kwocie 50 tyś zł, dzięki czemu wspólnoty pozyskały kwotę (odsetki od lokat) w wysokości 1815,02 zł za okres styczeń 2017 wrzesień 2017.
2) "pomówienia i oszczerstwa" to min. rozpowszechnianie informacji o "przywłaszczeniu" środków z funduszu remontowego przez byłego zarządcę, pomimo wiedzy iż prokuratura w całości odrzuciła wniosek jednej z mieszkanek pani P. uznając jej zarzuty w tej własnie kwestii za całkowicie BEZPODSTAWNE.



WENA a co na Urząd Skarbowy, że WM obraca pieniędzmi na prywatnych rachunkach? Czy te zaporowe zyski 1815,02zł zarobione na lewo nie powinno być opodatkowane?
WENA 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Pią Maj 28, 2004 12:27
Posty: 464
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 21:30    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

monia-monia napisał:
tez slyszalm o tym, ze wena dostal z polisy WM L2 (ktora zalozyla w w dziwny sposob bo z data wsteczna pani B
,
Głupota nie boli "monia-monia" prawda?
Szkody kwalifikuje likwidator szkód firmy ubezpieczeniowej w której ubezpieczony jest sprawca szkody i nigdy nie zlikwiduje szkody, która powstała przed zawarciem umowy ubezpieczenia.

monia-monia napisał:
ze zdjec ktore dostal zarzad wynikalo ze byla to mala plama od wody na suficie

Chociaż raz ktoś powiedział prawdę ale że głupota nie boli, to wyciągnęłaś taki a nie inny wniosek. Według ciebie jak na suficie jest mała plama (bo dziura w suficie była mała) to na podłodze po wyciekaniu wody, też jest mała plama - logika "blondynki".

monia-monia napisał:
Co wiecej stalo sie to tuz po tym jak WM L2 odwolala na zabraniu pania B

Brawo! Zarządca po tym jak go odwołano (12 czerwca) sprowadził za karę nad Gdańsk a nawet całe Trójmiasto ulewne deszcze a na dodatek wszedł na dach i uszkodził poszycie dachu, tak że nastąpił przeciek do mieszkania - czy Tobie Pan Bóg, odebrał monia-monia rozum?

monia-monia napisał:
ze zdjec ktore dostal zarzad

To Zarząd WM dostał mailem moje zgłoszenie szkody, które zdecydował się przekazać Zarządcy - mail w załączeniu – nie udała się „monia-monia manipulacja?

Dokumenty, które załączyłem "pokazują" jak można pomówieniami, kłamstwami, którymi min. "karmiono" mieszkańców Leszczyny 2 spowodować, aby Ci zgodzili się na zmiany (niby na lepsze).



protokoł.png

protokoł.png





zgłoszenie.png

zgłoszenie.png



_________________
Pełen nadziei i zrozumienia dla słabości własnych i innych
Brajanusz 
   

Bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Czw Paź 12, 2017 18:24
Posty: 36
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 22:36    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

WENA napisał:
To Zarząd WM dostał mailem moje zgłoszenie szkody, które zdecydował się przekazać Zarządcy - mail w załączeniu – nie udała się „monia-monia manipulacja?

Dokumenty, które załączyłem "pokazują" jak można pomówieniami, kłamstwami, którymi min. "karmiono" mieszkańców Leszczyny 2 spowodować, aby Ci zgodzili się na zmiany (niby na lepsze).


czy możemy zobaczyć zdjęcia z tej klęski żywiołowej? Jesteś taki przejrzysty więc to chyba nie problem?
monia-monia 
   

Bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Nie Mar 25, 2012 12:13
Posty: 31
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 23:04    Temat postu: Re: Obsługa Wspólnoty Leszczyna II - tanie, lepiej?

Cytat:
To Zarząd WM dostał mailem moje zgłoszenie szkody, które zdecydował się przekazać Zarządcy - mail w załączeniu – nie udała się „monia-monia manipulacja?

Dokumenty, które załączyłem "pokazują" jak można pomówieniami, kłamstwami, którymi min. "karmiono" mieszkańców Leszczyny 2 spowodować, aby Ci zgodzili się na zmiany (niby na lepsze).


Wena, ja rozumiem ze jestes zly, bo przez zmiane administratora odniosles straty, ale czas pogodzic sie z tym. Ile jeszcze bedziesz plakal nad rozlanym mlekiem ?? Shocked

Ida dobre zmiany, nowy administrator obiecal obnizki czynszu i lada moment to nastapi - karte do glosowania chyba juz dostales prawda ? Mysle ze wspolnota zrobila dobry krok, a ze ty jako jedyny jestes stratny.. kogo to obchodzi ?

Ale mam pomysl, mozesz przeniesc sie do innej wspolnoty - 3,4,5 lub na nowe osiedle. Tam twoja kolezanka dalej "rzadzi" w najlepsze.

Aaaa i na twoim miejscu siedzialabym cicho jak mysz w kosciele, bo jak zarzad napisze na forum inne ciekawostki ktore mialy miejsce ....

I tak jak napisal ktos wyzej - pokaz zdjecia z dnia kiedy tylko i wylacznie tobie zalalo nieszczesliwie mieszkanie, i prawdopodobnie pod twoje "straty" zostala zalozona polisa z wsteczna data Laughing Reszty nie bede pisac, bo tym zajmuje sie juz pewnie zarzad i prawnicy


Ostatnio zmieniony przez monia-monia dnia Fri Mar 16, 2018 0:14, liczba edycji: 1
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama